Hírek
2021. November 21. 17:11, vasárnap |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Ismét csőtörés történt a Vásár utcában
Nem először történik hasonló eset a Vásár utcában, ahol egy főnyomócső található. Úgy tudjuk, hogy a város több pontján nincs ivóvíz.
Az alábbi videón jól látszik, ahogy az utcán végig hömpölyög a víz. Korábban a körforgalom közelében több alkalommal történt hasonló eset. Két évvel ezelőtt a Vízmű a 300-as vízvezetékcső cseréjéről döntött, ám ahhoz a nemrégiben újjáépített úttestet is fel kellett volna bontani. Ebből akkor nem lett semmi, de a mostani eset is mutatja, hogy sokáig nem lehet már elodázni a rossz állapotú vezeték cseréjét.
Videó: Fleck Krisztina
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi
Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége
A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.
2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi
A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán
Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.
2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi
Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak
Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.
2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi
Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte
A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.

