2022. július 5, kedd - Sarolta, Emese

2015. Május 29. 08:43, péntek | Sport

Interjú Tergulicza János versenyzővel

Milyen volt a Szombathely ISEUM Rallye?
Jól éreztük magunkat, a pályák szenzációsak voltak. Egy problémánk volt, az átbeszélőnk nem működött, ezért nem hallottam semmit – mondja mosolyogva. Azon kívül minden szuper volt a szervezéstől kezdve az utak minőségéig.

Mi a helyzet az autóval?
Az autó sajnos az 5. gyorsasági szakaszon elektronikai hiba miatt megállt, így minket is végleges megállásra kényszerített.

Mi volt a célod a versenyen? Sikerült-e megvalósítani?
A célom egy jó hangulatú látványos autózás, és egy utolsó előtti hely, amit azt hiszem sikerült abszolválnunk a kiesést leszámítva.

Mik a terveid a jövőre nézve?
Természetesen szeretnénk továbbra is versenyezni, elsősorban murva versenyeken tervezzük az indulást.