Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2017. November 20. 11:08, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Informatikai eszközöket adományozott a NATO, önkormányzati intézményeknek

Informatikai eszközöket adományozott a NATO, önkormányzati intézményeknek

Nyomtatókat, faxgépet és a hozzájuk tartozó kiegészítőket, festékpatronokat adományozott a NATO Support and Procurement Agency Airlift Management Programme Office. Az átadás-átvételre ma délelőtt került sor a légibázison.

Wiek Noldus a NATO programigazgatója elmondta, tesztelt, kiválóan működő eszközökről van szó, amelyek egy rendszeres csere-program szerint váltak feleslegessé.
Az eseményen Unger Tamás mondott köszönetet a felajánlásokért. Az alpolgármestertől megtudtuk, városi bölcsődékben és óvodákban fogják hasznosítani a kapott eszközöket. A városvezető szerint az intézményekben végzett hétköznapi munkához elengedhetetlen a stabil informatikai háttér, a jelenleg rendelkezésre álló eszközök kiegészítésével hatékonyabb munka válik lehetővé. Unger Tamás hangsúlyozta, ez a felajánlás is szimbolizálja a NATO NSPA és a pápai önkormányzat közötti kiváló kapcsolatot, mely nemcsak formális, hanem tárgyakban, eszközökben is kézzel fogható.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 19:25, szerda | Helyi

A rendszerváltás fája - A Föld napja alkalmából fát ültetett a Tisza közössége

Faültetéssel hívta fel a figyelmet a környezetvédelem fontosságára a Pápai Tisza Szigetek közössége a Föld napja alkalmából a pápai Várkertben.

2026. Április 22. 19:22, szerda | Helyi

Elstartolt a helikopteres gyakorlat Pápán

Megérkeztek a pápai légibázisra az amerikai 56. és 57. Harctéri Kutató-Mentő Század HH-60W Jolly Green II típusú helikopterei.

2026. Április 22. 19:00, szerda | Helyi

Mégis országgyűlési képviselő lehet Takács Péter

A Pápa központú körzetben alulmaradt képviselőjelölt a nyertese lehet annak az átalakításnak, amelyet Orbán Viktor kezdeményezett.

2026. Április 22. 09:28, szerda | Helyi

Schmidt Dezsőné nyitja ki fotóalbumát Pápán

Újabb különleges vendéggel folytatódik a Jókai Mór Városi Könyvtár népszerű „Pápai Fotóalbumok” sorozata: ezúttal Schmidt Dezsőné osztja meg személyes emlékeit és családi fotóit az érdeklődőkkel.