Hírek
2018. November 17. 18:49, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Holland embercsempészt fogtak el Röszkén
Tizenöt iraki határsértőt próbált Magyarországra juttatni gépjárműve rakterében egy holland férfi szombaton Röszkénél, a sofőr ellen embercsempészés bűntette miatt indult eljárás
- tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t. Szabó Szilvia közölte, a német rendszámú mikrobusszal érkező férfi szombat reggel jelentkezett belépésre a röszkei autópálya-határátkelőhelyen.
A rendőrök a jármű ellenőrzése során a raktérben tizenöt - magát iraki állampolgárnak valló - határsértőt találtak - tudatta a százados.
A jármű vezetőjét őrizetbe vették, ellene embercsempészés miatt indult eljárás. Az illegális migránsokat a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

