Hírek
2025. Március 08. 17:46, szombat |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Hétfőtől razzia kezdődik az utakon
A rendőrök egy héten keresztül fokozottan ellenőrzik a passzív biztonsági eszközök, mint például a biztonsági öv használatát Magyarország közútjain hétfőtől
– közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata a police.hu oldalon.
Mint írták, az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (ROADPOL) 2025. március 10. és 16. között Seatbelt elnevezéssel hirdetett fokozott ellenőrzést, amelyhez a magyar rendőrség is csatlakozik.
A rendőrség az európai szintű ellenőrzés keretében Magyarország egész területén elsősorban a biztonsági öv, a gyermekbiztonsági rendszer, valamint segédmotorosoknál és motorkerékpárosoknál a bukósisak használatát ellenőrzi – közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 17:00, vasárnap | Helyi
Ujvári Szilvia: Takács Péter úgy lenne jelen a körzetben, mint Columbo felesége
A Tisza jelöltje szerint a képviselet nem kampányidőszakos jelenlét, hanem mindennapi felelősség.
2026. Január 11. 12:24, vasárnap | Helyi
A doni katasztrófa hőseire emlékeztek Pápán
Az 1943-ban, 83 éve történt a doni áttörés, melynek évfordulója alkalmából tartottak megemlékezést Pápán, a második világháborús emlékműnél.
2026. Január 11. 11:13, vasárnap | Helyi
Leégett egy szerény otthon Bakonyszücsön, gyűjtést szerveznek a károsultnak
Mária egy befogadó telkén, a lakókocsiban élt, mindene odaveszet a tűzben, ő ki tudott menekülni.
2026. Január 11. 10:00, vasárnap | Helyi
Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte
A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.

