Hírek
2025. Április 05. 12:11, szombat |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Hétfőn ismét Pápára látogat Magyar Péter
A Tisza Párt elnöke harmadik alkalommal látogat városunkba, ezúttal a Kossuth utcában lehet majd vele találkozni.
"Tavaszi szél vizet áraszt" jelmondattal indult tavaszi országjárásra Magyar Péter március elsején. Az ország számos településére ellátogatott már a politikus, várható volt, hogy Pápa is sorrakerül majd.
A Tisza Párt elnöke Békéscsabán jelentette be jövő heti programját, amelyet hétfőn Veszprém vármegyében kezd el. Várpalota és Ajka után 14:10 perc körül fog Pápára érni - ígéri. Magyar Péter a Kossuth utcában fog találkozni a szimpatizánsokkal.

Magyar Péter tavaly tavasszal és ősszel is tartott lakossági fórumot városunkban, elsőként a Fő téren, másodszor pedig a Sportcsarnokban találkozott a pápaiakkal.
Fotó: Archív
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi
Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!
A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.
2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi
Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés
Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.
2026. Május 12. 12:44, kedd | Helyi
Jogosítvány nélkül, forgalomból kivont autóval okozott balesetet
A baleset következtében a gépkocsiban rögzítés nélkül utazó egyéves gyermek a járműből kiesett, és nyolc napon túl gyógyuló, súlyos egészségromlással járó sérüléseket szenvedett.
2026. Május 11. 11:28, hétfő | Helyi
A geometria és a szabadság találkozása – Ézsiás István műveiből nyílt kiállítás az Esterházy-kastélyban
Rendhagyó kiállítás várja a látogatókat a pápai Esterházy-kastélyban: Ézsiás István alkotásai költöztek a történelmi falak közé.

