Hírek
2016. Június 10. 14:25, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.
Hét baleset az elmúlt héten
A Pápai járás illetékességi területén – 2016. május 30. és június 5. között – hét közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a Pápai Rendőrkapitányság munkatársai.
Négy káresemény Pápa városában történt, a további esetek lakott területeken kívül valósultak meg. A hét esetből öt személyi sérüléssel is járt, egy ízben úttesten átkelő gyermek sérült meg. A balesetet kiváltó okok között szerepelt az útviszonyoknak nem megfelelő sebesség alkalmazása, az elsőbbség meg nem adása, a követési távolság be nem tartása, egy ízben pedig vadelütés történt.
A Pápai Rendőrkapitányság felhívja a gyalogosok figyelmét arra, hogy az úttesten való átkelést fokozott óvatossággal és körültekintéssel hajtsák végre! Saját biztonságuk érdekében a gyalogos-átkelőhelyre is csak akkor lépjenek, ha meggyőződtek arról, hogy az érkező jármű vezetőjének szándékában áll megadni az elsőbbséget.
A kép illusztráció (veol.hu)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 17:14, szerda | Helyi
Tömegbukás részese volt a Tour de Hongrie pápai versenyzője
Egyelőre nincs információ arról, hogy tudja-e folytatni a versenyt a fiatal sportoló.
2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi
Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!
A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.
2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi
Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés
Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.
2026. Május 12. 12:44, kedd | Helyi
Jogosítvány nélkül, forgalomból kivont autóval okozott balesetet
A baleset következtében a gépkocsiban rögzítés nélkül utazó egyéves gyermek a járműből kiesett, és nyolc napon túl gyógyuló, súlyos egészségromlással járó sérüléseket szenvedett.

