Hírek
2016. November 13. 09:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Havazás - A Kékesen már 10 centis a hó
A Kékestetőn szombat este már 10 centiméteres hóréteget mért az Országos Meteorológiai Szolgálat. Emellett több soproni és más dunántúli állomás is több centiméteres hóréteget jelzett.
A meteorológiai szolgálat az MTI-hez szombaton eljuttatott veszélyjelzésében azt írta: éjszaka a Dunántúlon megszűnik a csapadék, ott a felhőzet is csökken, kiderül az ég, máshol az esőt havas eső, havazás váltja fel.
Vasárnap reggel már csak a Tiszántúlon eshet. Napközben a Dunántúlon kevés felhő mellett napos idő várható. A Dunától keletre csak a déli óráktól szakadozik, csökken a felhőzet, az ország északkeleti harmadán estig borult marad az ég. Késő délelőttre a Tiszántúl nagy részén is megszűnik a csapadék, de a Nyírségben estig még kisebb havazás lehet. A Dunántúlon és északkeleten viharos széllökésekre is készülni kell.
Vasárnap a legalacsonyabb hőmérséklet 0 fok körül, a legmagasabb hőmérséklet 1-5 Celsius-fok között várható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

