Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2012. Július 09. 09:40, hétfő | Helyi
Forrás: MTI, Pápai Mentőszolgálat

Három autó ütközött a 83-as főúton Gyarmatnál

Három autó ütközött a 83-as főúton Gyarmatnál

A szombati baleset miatt le kellett zárni a 83-as főutat. A sofőröket a tűzoltók vágták ki az autókból, súlyos sérüléseket szenvedtek.

Rendőr helyszínel a 83-as főút 42-es kilométerszelvényénél, Gyarmat közelében, ahol előzés közben egy autó frontálisan karambolozott a szemből érkező személygépkocsival, majd a megelőzött jármű is a roncsokba csapódott. A vétkes sofőr által vezetett személyautó beleakadt a teherautóba, amely száz méteren át vonszolta magával, míg megállt. Mindkét jármű vezetőjét súlyos sérülésekkel vitték kórházba.

A Pápai Mentőszolgálat tájékoztatása szerint mindkét gépkocsiba beszorultak a sofőrök, akiket a Tűzoltóság segítségével a mentőegységek kiemeltek, majd mindkét súlyos sérültet az Országos Mentőszolgálat Győrbe szállította. Állapotukról nincs további információnk.

MTI Fotó: Krizsán Csaba

Címkék: baleset, karambol

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi

Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán

2026. Március 13. 07:06, péntek | Helyi

Ujvári Szilvia és Forsthoffer Ágnes személyes kapcsolatáról ír a kormánypárti sajtó

A Mediaworks-höz tartozó Ellenpont cikke szerint Ujvári Szilvia korábban a kertészeti termékekkel foglalkozó Teklandnál dolgozott vezetői pozícióban, amely a Forsthoffer család érdekeltségébe tartozik.

2026. Március 12. 14:12, csütörtök | Helyi

38 kórház bezárását tartalmazza egy korábbi kormány tervezet, melyet a Tisza szerint a választás után újra elővenne a Fidesz

A tervek szerint 38 kórházat bezártak volna, mintegy 14 ezer aktív kórházi ágyat megszüntettek volna, a járóbeteg-szakrendelők számát pedig a jelenlegi 557-ről 221-re csökkentették volna.