Hírek
2011. Október 04. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Harcképtelenné vált a válogatott védő
Lábtörése miatt három hónapig biztosan nem léphet pályára Bacary Sagna, az Arsenal labdarúgócsapatának francia válogatott védője.
A 28 esztendős játékos vasárnap, a londoni rivális Tottenham Hotspurrel szemben 2-1-re elveszített bajnoki mérkőzésen sérült meg. Klubja orvosai a találkozó után arról tájékoztatták az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő francia nemzeti csapat irányítóit, hogy Sagna jobb szárkapocscsontja eltört.
A francia szövetség (FFF) bejelentette: az albánok elleni, pénteki és a Bosznia-Hercegovina válogatottjával szembeni, jövő keddi Eb-selejtezőn a Lille jobbhátvédje, Mathieu Debuchy helyettesíti majd Sagnát. Az FFF a közleményében azt is jelezte, hogy az Arsenal játékosának felépülése – a várhatóan még hétfőn sorra kerülő műtétet követően – előreláthatólag három hónapot vesz majd igénybe. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport
IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc
Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.
2026. Február 20. 10:00, péntek | Sport
Európa-liga - Egygólos hátrányba került a Ferencváros Razgradban
2026. Február 19. 07:16, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Hatgólos döntetlent játszott az Atlético Madrid
Két góllal is vezetett, végül csak 3–3-as döntetlent ért el az Atlético Madrid szerdán a Club Brugge vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjébe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
2026. Február 18. 06:48, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Lisszabonban került előnybe a Real Madrid
A 15-szörös győztes Real Madrid 1-0-ra nyert a Benfica otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája rájátszásának első fordulójában, a nyolcaddöntőbe jutásért zajló párharc keddi, első mérkőzésén.

