2024. április 16, kedd - Csongor

2012. Április 20. 14:21, péntek | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Hamiltoné az első edzés

Lewis Hamilton, a McLaren brit pilótája nyerte a Forma–1-es Bahreini Nagydíj pénteki első szabadedzését.

A világbajnoki pontversenyt vezető 2008-as vb-győztes mögött a címvédő német Sebastian Vettel (Red Bull) végzett a második, a brit Paul di Resta (Force India) pedig a harmadik helyen. Utóbbi csapattársa, a német Nico Hülkenberg hatodik lett, ám míg az élmezőny többi versenyzője a keményebb gumikeveréken gyakorolt, addig a Force India pilótái a lágyabb abroncsokkal érték el legjobb köridejüket.

Az előző, Kínai Nagydíjon győztes Nico Rosberg (Mercedes) negyedik lett, mögötte a brit Jenson Button (McLaren) zárt az ötödik helyen. A hétszeres világbajnok német Michael Schumacher (Mercedes) a hetedik pozícióban fejezte be a gyakorlást, a kétszeres vb-győztes spanyol Fernando Alonso (Ferrari) a 13., csapattársa, a brazil Felipe Massa (Ferrari) pedig 15. lett.

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport

Bronzérem az Euro Trophy-n

Beszélgetés a nem kicsit boldog Szabó Bende gokartversenyzővel az Euro Trophy után.

2024. Április 13. 06:00, szombat | Sport

Sós Csaba: Milák egyedi utat jár, de jóval előrébb tart, mint amire számítani lehetett

A szövetségi kapitány szerint Milák Kristóf egyedi utat jár be, és az úszók pénteken zárult országos bajnokságán jobban teljesített, mint amire ő számított.