Hírek
2017. Március 29. 07:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Hamar elkapták az állampusztai bv-intézetből szökött tolvajt
Néhány óra leforgása alatt elfogták azt a férfit, aki kedd délután szökött meg az állampusztai bv-intézetből.
Orosz Zoltán, a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának szóvivője kedd este arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a fogvatartottat a foglalkoztatási program helyszínétől néhány kilométerre, egy bokros területen fogták el az intézet munkatársai.
A férfi lopás miatt börtön fokozatú szabadságvesztését töltötte és engedély nélkül távozott az Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet solti objektuma mellett működő fűzhalmi juhászat területéről, ahol a börtön foglalkoztatási programjában kellett volna dolgoznia.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:33, péntek | Belföld
3,1 százalékkal nőtt a kiskereskedelmi forgalom
2025. December 05. 07:30, péntek | Belföld
A minimálbér 11, a garantált bérminimum 7 százalékkal nő
Közvetlenül hétszázezer család jövedelmi viszonyait javítja a jövő évi bérmegállapodás - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök a dokumentum aláírásán csütörtökön Budapesten.
2025. December 04. 07:17, csütörtök | Belföld
A jövő év március-áprilisában kezdik a sorozatgyártást a CATL debreceni akkumulátorgyárában
Jövőre, az engedélyektől függően várhatóan márciusban vagy áprilisban megkezdődik a sorozatgyártás a CATL debreceni akkumulátorgyárában
2025. December 04. 07:16, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák
Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák - jelentette be a honvédelmi miniszter a Facebook-oldalán szerdán.

