Hírek
2018. November 26. 15:40, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálra késelte nevelt fiait egy férfi Ózdon
Halálra késelte nevelt fiait egy férfi Ózdon hétfőn – tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t.
Dobi Tamás elmondta: az elsődleges adatok szerint a 31 éves férfi késsel megszúrta 18 és 16 éves nevelt fiait, akik a helyszínen meghaltak. A férfi megsebesítette 43 éves élettársát is, akit súlyos, életveszélyes sebesülésekkel szállítottak kórházba.
A férfit a rendőrség elfogta, de a mentőszolgálat munkatársai őt is kórházba vitték, mivel saját magát is megsebesítette.
A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés gyanúja miatt indított büntetőeljárást - közölte a sajtóreferens.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.

