Hírek
2018. Október 01. 07:22, hétfő |
Belföld
Forrás: mti / MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Halálos baleset történt az M0-snál
Összeütközött két személygépkocsi az 1-es főút és az M0-s autóút csomópontjában, az M0-sra vezető ágon vasárnap este, a balesetnek négy sérült mellett egy halálos áldozata is van
- közölte a rendőrség és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A rendőrök teljes útlezárás mellett kezdték meg a Törökbálint magasságában történt baleset helyszínelését. Az arra közlekedők nem tudnak az M0-ás autóútról ráhajtani az 1-es számú főútra, illetve az 1-es számú főútról az M0-ás autóútra.
A balesethez a műszaki mentés céljából a törökbálinti hivatásos tűzoltókat riasztották.
A két autó egyelőre tisztázatlan okból és körülmények között ütközött össze.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2026. Április 03. 08:45, péntek | Belföld
Csádról és Orbán Viktor fiáról is kitálalt egy katonai százados
Interjút adott a Telexnek Pálinkás Szilveszter, a Magyar Honvédség toborzókampányának egyik arca, aki korábban a S.E.R.E.G. című sorozat készítésében is részt vett tanácsadóként.

