Hírek
2017. Augusztus 13. 13:40, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Halálos baleset Orosháza térségében

Fának ütközött egy személyautó a 474-es úton, Orosháza térségében, a jármű vezetője a balesetben életét vesztette.
Fának ütközött egy személyautó a 474-es úton, Orosháza térségében, a jármű vezetője a balesetben életét vesztette - közölte a az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel vasárnap reggel.
A közlemény szerint az autóban csak a sofőr utazott, akinek holttestét a tűzoltók feszítővágóval emelték ki a kocsiból.
A hatósági intézkedés idejére az érintett útszakaszt lezárták.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2022. Augusztus 15. 08:54, hétfő | Belföld
Halálos baleset történt Bács-Kiskun megyében
Halálos baleset történt hétfő hajnalban a Bács-Kiskun megyei Apostagnál - közölte a megyei rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
2022. Augusztus 15. 07:00, hétfő | Belföld
Anyára és gyerekére gyújtotta rá két férfi a házat Véménden
Emberölés kísérlete miatt nyomoznak a rendőrök két férfi ellen, akik Molotov-koktélokkal gyújtottak fel egy véméndi családi házat.
2022. Augusztus 15. 05:00, hétfő | Belföld
Folytatódik a meleg, napsütéses idő
Folytatódik a következő napokban a meleg, napsütéses, jellemzően száraz idő - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos előrejelzéséből.
2022. Augusztus 14. 16:02, vasárnap | Belföld
Légtérberepülést tart hétfőn a honvédség Budapest egén
Légtérberepülést tart a Magyar Honvédség augusztus 15-én a kora délutáni órákban Budapesten, az augusztus 20-i légibemutató előkészítéseként - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.