Hírek
2021. Április 19. 08:02, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Halálos baleset miatt teljes az útzár a 83-ason!
Személygépkocsi és autóbusz ütközött frontálisan Győrszemerénél.
Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt a 83-as számú főút 61. kilométerszelvényében, Nagyszentpál térségében, 2021. április 19-én 6 óra 57 perckor. A rendelkezésre álló adatok szerint egy személygépkocsi – előzés közben – egy szemből érkező autóbusznak ütközött. Az autó vezetője a baleset során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az érintett útszakaszt a rendőrség a szemle és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárta. A rendőrök a járműveket Tényő felé terelik.
Arendőrség kéri a gépjárművezetőket, hogy a balesettel érintett útszakaszon fokozott figyelemmel közlekedjenek!



Fotó: Gyorsszemere Község Tűzoltó Egyesülete
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 21:14, kedd | Helyi
Szerelmet ígért, 2 millióval húzta le a pápai nőt
Csalás miatt tett feljelentést egy pápai nő, közel 2 millió forinttal károsították meg.
2026. Június 22. 20:58, hétfő | Helyi
A tanév végéhez igazítják a Pápai Játékfesztivál időpontját
Bár még alig ért véget az idei Pápai Játékfesztivál, a szervezők már a következő rendezvényre készülnek. A fesztivál közösségi oldalán bejelentették: a 2027-es Pápai Játékfesztivált június 18. és 20. között rendezik meg.
2026. Június 22. 08:18, hétfő | Helyi
Több pápai mentős is elismerésben részesült a Mentők Napján
A kitüntetések egyben elismerését jelentik annak a magas színvonalú és gyakran embert próbáló munkának, amelyet a pápai mentősök nap mint nap végeznek a betegek és bajbajutottak ellátása érdekében.
2026. Június 21. 19:04, vasárnap | Helyi
Ivóvízcsapokat és párakaput helyeztek ki Pápán a kánikula idejére
A nyári hőségben a felfrissülést és a megfelelő folyadékpótlást segítik azok az ivóvízcsapok és a párakapu, amelyeket a Pápai Vízmű Zrt. helyezett ki a város több pontján.

