Városlista
2026. április 3, péntek - Buda, Richárd

Hírek

2016. Április 05. 07:25, kedd | Belföld

Ha gmail-es fiókja van, feltétlenül nézze át ezt a listát

Ha gmail-es fiókja van, feltétlenül nézze át ezt a listát

15.000 magyar gmail fiókot törtek fel. Ha rajta van az alábbi listán, feltétlenül változtasson jelszót. Most!

Több mint 15 ezer magyar google-os felhasználóneve és jelszava került ki az internetre. Egy észt fájlmegosztó portálon tették ki a listát szöveges formátumban. A tesztek során az adatok helyesnek bizonyultak. Közben kiderült, hogy nem a Gmail rendszerét törték fel, csupán a Budapesti Sportiroda ügyféllistáját.

A Budapest Sportiroda (BSI) azóta az Origónak megerősítette: az ő nevezési rendszerükbe törtek be még februárban, a futóversenyek regisztrációjához használt címek kerülhettek most nyilvánosságra. Ezen az oldalon megnézheted, hogy a Te fiókodat törték-e fel.

Címkék: e-mail, feltörés, gmail

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld

Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén

2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld

Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke

Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.

2026. Április 03. 08:45, péntek | Belföld

Csádról és Orbán Viktor fiáról is kitálalt egy katonai százados

Interjút adott a Telexnek Pálinkás Szilveszter, a Magyar Honvédség toborzókampányának egyik arca, aki korábban a S.E.R.E.G. című sorozat készítésében is részt vett tanácsadóként.

2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld

KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben