Hírek
2011. November 04. 11:40, péntek |
Helyi
Forrás: sport24.hu
Győrből lopnánk pontokat
A 15. forduló nyitómeccsén Győrbe látogat városunk csapata. A meccset Kassai Viktor vezeti.
A hétvégén rendezik a labdarúgó NB I. utolsó őszi fordulóját, de ez nem azt jelenti, hogy idén már nem lesznek bajnokik a stadionokban. Az időjárástól függően még kettő vagy három kört lehúznak a fiúk - az MLSZ dönt majd a kérdésben.
A 15. forduló nyitómérkőzését a bajnoki címre vágyakozó Győr és a kiesőhelyek elől menekülő Pápa vívja majd az ETO Parkban.
A meccs esélyesei papíron mindenképpen a hazaiak, akik az elmúlt fordulóban 3-1-re kikaptak Pécsen, és így tovább nőtt a Debrecennel szembeni hátrányuk. Igaz ez még akkor is, hogy a Loki csak 1-1-es döntetlenre volt képes odahaza a Honvéd ellen.
A Pápa új vezetőedzővel, ifjabb Bene Ferenccel hozta le az előző fordulót, nem túl eredményesen. A csapat ugyanis hiába vezetett kétszer is a bajnok Videoton ellen, végül Paulo Sousa gárdája 3-2-es győzelmével elvitte a három pontot a Perutz-stadionból.
A Pápa jelenleg 15 pontjával a 10. helyen áll, a Győrnek 31 pontja van, ezzel a második pozícióban állnak a DVSC mögött, a Honvéd előtt.
A mérkőzést - amelyet Kassai Viktor vezet - a Sport M csatorna 18 órától élőben közvetíti.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 21:14, kedd | Helyi
Szerelmet ígért, 2 millióval húzta le a pápai nőt
Csalás miatt tett feljelentést egy pápai nő, közel 2 millió forinttal károsították meg.
2026. Június 22. 20:58, hétfő | Helyi
A tanév végéhez igazítják a Pápai Játékfesztivál időpontját
Bár még alig ért véget az idei Pápai Játékfesztivál, a szervezők már a következő rendezvényre készülnek. A fesztivál közösségi oldalán bejelentették: a 2027-es Pápai Játékfesztivált június 18. és 20. között rendezik meg.
2026. Június 22. 08:18, hétfő | Helyi
Több pápai mentős is elismerésben részesült a Mentők Napján
A kitüntetések egyben elismerését jelentik annak a magas színvonalú és gyakran embert próbáló munkának, amelyet a pápai mentősök nap mint nap végeznek a betegek és bajbajutottak ellátása érdekében.
2026. Június 21. 19:04, vasárnap | Helyi
Ivóvízcsapokat és párakaput helyeztek ki Pápán a kánikula idejére
A nyári hőségben a felfrissülést és a megfelelő folyadékpótlást segítik azok az ivóvízcsapok és a párakapu, amelyeket a Pápai Vízmű Zrt. helyezett ki a város több pontján.

