Hírek
2022. November 13. 18:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: Deltarhírek.hu
Gyerekek is megsérültek a Várpalotán történt balesetben
Összeütközött egy személyautó és egy kisbusz Várpalotán, a Fehérvári úton, vasárnap délután.
Bartók Judit rendőrségi szóvivőtől a Deltahírek.hu megtudta, a Seat személyautó - amiben egy család utazott - Veszprém felé haladt, amikor eddig tisztázatlan körülmények között áttért a szemközti sávba, majd összeütközött a kisbusszal.
A kocsiban négyen utaztak, két felnőtt, valamint egy kétéves és négyéves gyermek. Az autó utasa egy nő, lábsérülést szenvedett. A kocsiban ülőket, köztük a gyerekeket, továbbá a kisbusz sofőrjét is kórházba szállították a mentők.
A szóvivő hozzátette, mindkét kocsiban utazók be voltak kötve, a gyermekek, gyerekülésben, szabályosan bekötve utaztak.
A pétfürdői tűzoltók áramtalanították a járműveket, és elvégezték a műszaki mentést.
A baleset idejére lezárták az érintett útszakaszt, kerülni a településen belül lehetett.


Fotó: Deltahhírek.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.

