Hírek
2022. Április 03. 10:08, vasárnap |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Grőber Attila leadta a voksát
Az Egységben Magyarországért országgyűlési képviselőjelöltje optimistán dobta be szavazólapjait az urnába.
- A választáson való részvétel magas arányt fog majd mutatni, ami örömteli. A demokráciának az egyik legfontosabb eleme a választás, véleményem szerint 75-80 százalékos részvétel várható, ami önmagában pozitívum. Ezen kívül ami szintén jó érzéssel tölt el az az, hogy rengeteg mosolygó embert láttam. Biztosan sokan olyanok is voltak itt, akik nem engem támogattak, mégis egymásra mosolyogtak az emberek – mondta a képviselőjelölt, aki köszönetet mondott az aktivistáiknak, akik heteket áldoztak az életükből arra, hogy a kampánycsapat tagjai legyenek.
Grőber Attila szerint hétfőtől másik Magyarország lesz. – Nagy a mai nap tétje, az én nagykorúságom óta az egyik legnagyobb a választásokat sorba véve, 1990 és 2002 mellett. A valódi tét, hogy egy szuverén, független államként az európai integráció részei maradunk-e, vagy elszigetelődünk. Komoly gazdasági kihívások állnak előttünk, a tét az, hogy az Európai Unió segítségével egy szociálisan biztonságos országot tudunk-e teremteni.
A politikus részt vett a népszavazáson is, mint mondta, elemi kötelességének érezte azt.
Eredményváró: Kövesse folyamatosan frissülő cikkünket, egészen vasárnap éjszakáig!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi
Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán
2026. Március 13. 13:24, péntek | Helyi
Többször bántalmazta élettársát a 25 éves Pápa környéki férfi
2026. Március 13. 07:06, péntek | Helyi
Ujvári Szilvia és Forsthoffer Ágnes személyes kapcsolatáról ír a kormánypárti sajtó
A Mediaworks-höz tartozó Ellenpont cikke szerint Ujvári Szilvia korábban a kertészeti termékekkel foglalkozó Teklandnál dolgozott vezetői pozícióban, amely a Forsthoffer család érdekeltségébe tartozik.
2026. Március 12. 14:12, csütörtök | Helyi
38 kórház bezárását tartalmazza egy korábbi kormány tervezet, melyet a Tisza szerint a választás után újra elővenne a Fidesz
A tervek szerint 38 kórházat bezártak volna, mintegy 14 ezer aktív kórházi ágyat megszüntettek volna, a járóbeteg-szakrendelők számát pedig a jelenlegi 557-ről 221-re csökkentették volna.


