Hírek
2022. Április 03. 22:44, vasárnap |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Grőber Attila gratulált a győztesnek
Az ellenzéki együttműködés jelöltje elismerte vereségét.
Grőber Attilát magas feldolgozottság mellett kérdeztük a választás eredményeiről. A politikus elmondta, meglepetésként érte a Fidesz nagy arányú győzelme és az is, hogy a részvétel - bár magas volt - de nem érte el a korábban remélt arányt. Hozzátette, helyi eredménye igazodik az országos trendekhez, Pápán helyenként többen támogatták az ő személyét, mint az Egységben Magyarországért listáját, ám elismerte, mind a városokban, mind pedig a falvakban jelentős dr. Kovács Zoltán győzelme.
Grőber Attila szerint le kell vonni a konzekvenciákat. Úgy fogalmazott, hogy úgy tűnik, hogy az üzeneteik nem találtak utat a választópolgárokhoz, szemben a Fidesz üzeneteivel, amelyre úgy tűnik, hogy rezonált a társadalom.
A politikus köszönetet mondott annak a közösségnek, amely körülvette őt a kampány során és együtt dolgoztak. Grőber Attila teljes mértékben elégedett az ellenzéki pártok összefogásával, mindenki tisztességesen és erőn felett tette a dolgát. - A személynek, a névismertségnek nagy jelentősége van, mindent megtettünk, jártuk a településeket, ám jól látszik, hogy néhány hónap alatt nem pótolható ez a lemaradás - mondta az Egységben Magyarországért helyi jelöltje, aki gratulált dr. Kovács Zoltánnak. A választási kampányt korrektnek nevezte, szemben a 2019-es önkormányzati kampánnyal.
Fotó: Archív
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

