Hírek
2016. November 22. 14:00, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu, Pápai Rk.
Folytatódik a toborzás
Továbbra is várják a határvadász szolgálat iránt érdeklődőket Pápán.
A Pápai Rendőrkapitányság toborzó csoportjának tagja és a Készenléti Rendőrség munkatársa 2016. november 20-án délelőtt toborzó délelőttöt tartott egy pápai áruházban. Az egyenruhások a határvadász szolgálatról, a jelentkezés feltételeiről, a képzésről és a juttatásokról adtak tájékoztatást a rendőrségi standot felkeresőknek.
A Pápai Rendőrkapitányság 2016. november 22-én 13 órától 16 óráig az Interspar áruházban, majd 2016. november 27-én 9 órától 12 óráig újra a TESCO áruházban várja a határvadász szolgálat iránt érdeklődőket.
A kitelepülések mellett a helyi rendőrkapitányságokon – a hét minden napján személyesen és telefonon – kérhető felvilágosítás a határvadász-képzésről, valamint a pályázati felhívás és a szükséges dokumentumok a rendőrséghonlapján is elérhetők és letölthetők.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.
2026. Április 02. 09:32, csütörtök | Helyi
Pápa is csatlakozik a Nem Oké kampányhoz – közösen lépnek fel az iskolai bántalmazás ellen
Fontos kezdeményezéshez csatlakozik Pápa: a város részt vesz a „Nem Oké” elnevezésű országos kampánysorozatban, amelynek célja az iskolai bántalmazás, vagyis a bullying visszaszorítása és megelőzése.

