Hírek
2021. Július 08. 13:12, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu
Folytatódik a 8-as út négysávossá való bővítése
A 8-as számú főút Herend és Devecser közötti szakasz négynyomúsításához szükséges tervek elkészítésére írt ki közbeszerzést a NIF.
A nyílt közbeszerzési eljárás hirdetményét az ajánlatkérő NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. az uniós közbeszerzési közlönyben tette közzé.
Az útszakasz hossza 27,5 kilométer. Ebből új 2x2 forgalmi sávos lesz 12 kilométernyi, míg a többi a meglévő út szélesítésével jár. Az út elkerüli Ajka-Bakonygyepest és Devecsert is. A nyertesnek el kell készítenie a négynyomúsításához szükséges engedélyezési- és kiviteli terveket is.
Az ajánlattételi határidő augusztus 12.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 13:00, péntek | Helyi
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.

