Hírek
2020. Február 08. 14:33, szombat |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Fokozott ellenőrzés Pápán és környékén
Az akció célja a térség közlekedésbiztonságának javítása volt.
A rendőrök közlekedési akciót tartottak 2020. február 6-án Pápán, illetve a környező településeken. Az ellenőrzés alkalmával fokozott figyelmet fordítottak a passzív biztonsági eszközök használatának ellenőrzésére, a gyorshajtók, valamint az ittas járművezetők és a vezetés közben kézben tartott mobiltelefon-készüléket használók kiszűrésére.

Az egyenruhások 73 sofőrt állítottak meg, és igazoltatták őket. A járművezetőkkel szemben alkalmazott alkoholszonda minden esetben negatív értéket mutatott. Az akció során gyorshajtás miatt hat esetben szabtak ki helyszíni bírságot, a biztonsági öv használatának elmulasztása miatt egy járművezetővel szemben intézkedtek.
A rendőrök a megállított gépkocsik világítóberendezéseit is ellenőrizték, valamint felhívták a járművezetők figyelmét a szélvédők tisztaságának és páramentességének fontosságára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi
Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán
2026. Március 13. 13:24, péntek | Helyi
Többször bántalmazta élettársát a 25 éves Pápa környéki férfi
2026. Március 13. 07:06, péntek | Helyi
Ujvári Szilvia és Forsthoffer Ágnes személyes kapcsolatáról ír a kormánypárti sajtó
A Mediaworks-höz tartozó Ellenpont cikke szerint Ujvári Szilvia korábban a kertészeti termékekkel foglalkozó Teklandnál dolgozott vezetői pozícióban, amely a Forsthoffer család érdekeltségébe tartozik.
2026. Március 12. 14:12, csütörtök | Helyi
38 kórház bezárását tartalmazza egy korábbi kormány tervezet, melyet a Tisza szerint a választás után újra elővenne a Fidesz
A tervek szerint 38 kórházat bezártak volna, mintegy 14 ezer aktív kórházi ágyat megszüntettek volna, a járóbeteg-szakrendelők számát pedig a jelenlegi 557-ről 221-re csökkentették volna.

