Városlista
2025. március 16, vasárnap - Henrietta

Hírek

2020. Május 20. 16:00, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Fesztiválon áruló holland díler ellen emelt vádat a somogyi ügyészség

Fesztiválon áruló holland díler ellen emelt vádat a somogyi ügyészség

Balatoni zenei fesztiválon árult kábítószert egy holland állampolgár tavaly az ügyészség szerint, ezért vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség szerdán az MTI-t.

Azt írták: a 31 éves férfi 2019 augusztusában vett részt egy rendezvényen, ahol nemcsak szórakozott, hanem drogot is árult és fogyasztott. Amikor a rendőrség a fesztivál vége előtt néhány nappal elfogta, ömlesztett és kiporciózott kábítószereket, köztük kannabiszt, amfetamint, ketamint, LSD-t, MDMA-t, az értékesítéshez szükséges eszközöket és az eladásból származó másfél millió forint készpénzt talált nála.

Az ügyészség jelentős mennyiségre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt letöltendő fegyházbüntetés kiszabását és a letartóztatásban lévő férfi kiutasítását indítványozta a bíróságnak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 16. 08:36, vasárnap | Belföld

Március 15. - Orbán Viktor: uniót, de Ukrajna nélkül

Európa urai úgy döntöttek, hogy Ukrajnának folytatnia kell a háborút, kerül, amibe kerül. \"Majd kap cserébe gyors uniós tagságot, a mi pénzünkön\".

2025. Március 16. 08:28, vasárnap | Belföld

Március 15. - Magyar Péter: jelöljük ki együtt hazánk jövőjének sarokköveit!

Jelöljük ki együtt hazánk jövőjének sarokköveit! - szólított fel Magyar Péter a Tisza Párt március 15-ei ünnepségén szombaton Budapesten, jelezve: pártja a Nemzet Hangja címmel kéri ki az emberek véleményét 12 + 1 kérdésben.

2025. Március 16. 08:26, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2025. Március 15. 08:52, szombat | Belföld

Menczer Tamás: április közepétől postázzuk a szavazólapokat Ukrajna EU-tagságáról

Április közepétől postázzák az Ukrajna európai uniós tagságáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója pénteken a Facebook-oldalán.