Hírek
2014. Március 09. 07:00, vasárnap | Belföld
Felszámolás, jogutód nélkül – jár-e végkielégítés? – jogos kérdés
Jár-e abban az esetben végkielégítés, ha egy cég felszomál alá kerül és jogutód nélkül szűnik meg? Erre válaszol most Pénz, jog és adó rovatunk szakértője. Ne feledje, joga van kérdezni!
Kérdés:
Tisztelt Onlinejogsebész!
Felszámolás alá került jelenlegi munkahelyem jogutód nélkül szűnik meg.
Jár - e végkielégítés?
Eltöltött idő 16 év.
2014. 02. 25.
________________________________________
Válasz:
Tisztelt Kérdező!
Természetesen jár Önnek végkielégítés, méghozzá négyhavi távolléti díjnak megfelelő összeg.
A problémára nem kizárólag az általunk megírt válasz lehet a követendő példa, elképzelhető, hogy létezik más megoldás, a kérdés más nézőpontból való megközelítése.
A fenti témáról további kérdéseket olvashat, illetve kérdéseket tehet fel oldalunkon a www.onlinejogsebesz.hu weboldalon.
Ne feledje, joga van kérdezni!
Üdvözlettel:
www.onlinejogsebesz.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 08:09, szombat | Belföld
A Mol és a Slovnaft újabb feljelentést nyújtott be a JANAF árképzési gyakorlata miatt az Európai Bizottságnál
Ismét feljelentette a horvát nyersolajszállító csővezeték üzemeltetőjét (JANAF) a Mol és a Slovnaft az Európai Bizottság Versenypolitikai Főigazgatóságánál, ezúttal \"visszaélésszerű árképzési gyakorlata\" miatt.
2026. Március 13. 15:00, péntek | Belföld
Március 28-án megnyílik a megújult Citadella
Március 28-án megnyílik a nagyközönség előtt a megújult Citadella a budapesti Gellért-hegyen. Az épületegyüttes ingyenesen látogatható belső közparkkal, kilátóteraszokkal és új szolgáltatásokkal várja az érdeklődőket
2026. Március 13. 10:00, péntek | Belföld
Czepek Gábor: várjuk Kijev válaszát
Véget értek a csütörtöki energetikai tárgyalások Kijevben; tizenhét ország volt kíváncsi a magyar álláspontra, arra, hogy mit gondolunk a Barátság kőolajvezetékről

