Hírek
2026. Január 01. 14:11, csütörtök |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Fekete festék spay-vel lefújták a kapuját és a postaládáját
Továbbá pirotechnikai eszközöket lőttek be az udvarukba. Olvasónk szerint politikai okból tették mindezt.
Sándor Endre Géza kereste meg szerkesztőségünket azzal, hogy az éjszaka folyamán valaki fekete festékkel fújta le otthonuk kapuját és polstaládáját, továbbá két pirotechnokai eszközt is belőttek az udvarukba. Mint mondta, vállalja a nevét, hiszen meggyőződése szerint azért követték el mindezt velük szemben, mert a Tisza aktivistái.
Mint mondta, nincs haragosuk, sokan szeretik őket a városban, többek között azért, mert ő a környék legismertebb "mikulása". Hozzátette, a postaládájukra nagy betűkkel ki van írva, hogy nem kérnek fideszes propagandát, melyet szintén lefújt festékkel a tettes.

Sándor Endre Gézától megtudtuk, ma délelőtt feljelentést tettek a rendőrségen, ismeretlen tettes ellen.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 12:56, kedd | Helyi
Durva rolleres balesetet rögzítettek megyénkben - Videó
Egy váratlan közlekedési helyzet pillanatok alatt balesethez vezethet, ezért a rollerezőknek is kiemelten fontos a körültekintő, a körülményekhez igazodó közlekedés - figyelmeztet a Veszprém vármegyei rendőrség.
2026. Augusztus 03. 17:17, hétfő | Helyi
Hőség, energiaválság - Újabb intézkedéseket vezetett be az önkormányzat Pápán
A tartós kánikula és az országos harmadfokú hőségriasztás miatt újabb intézkedéseket vezetett be Pápa Város Önkormányzata és a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft.
2026. Augusztus 03. 14:14, hétfő | Helyi
Nagy területen ég az aljnövényzet Külsővatnál
Nagy területet érint a tűz, amely egy romos épületre és szalmabálákra is áterjedt.
2026. Augusztus 03. 10:57, hétfő | Helyi
Országos vízipisztoly-csata és rekordkísérlethez csatlakozik a Pápai Várkertfürdő
Országos rekordkísérlet részese lehet a Pápai Várkertfürdő augusztus 8-án, szombaton.

