Hírek
2022. December 07. 14:58, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hű (Szalóky Zsolt), Rendőrség
Ezúttal Pápán emelkedett a magasba a rendőrségi drón
Látott is szabálytalankodókat a magasból.
A közlekedésbiztonság javítása, valamint a személyi sérüléses közúti közlekedési balesetek számának csökkentése érdekében a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén folyamatosak a közúti ellenőrzések. A napokban a 83-as főutat vették górcső alá az egyenruhások és az akció teljes körű végrehajtásához drónt is alkalmaztak. A légtérből rövid időn belül több olyan sofőrt is észleltek, akik előzési szabályokat szegtek meg, illetve záróvonalat léptek át autójukkal. A szabálytalankodókkal szemben a járőrök bírságot szabtak ki, illetve szabálysértési eljárást kezdeményeztek az általuk elkövetett cselekményekért.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a figyelmet arra, hogy a közlekedési balesetek megelőzése érdekében társadalmi összefogásra van szükség, amelynek szerves része az egyéni felelősségvállalás is.
A rendőrség továbbra is tervez hasonló akciókat a jövőben a közlekedésbiztonság javítása érdekében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:52, kedd | Helyi
A pisztáciás málnacsók lett Pápa Város Fagyija 2026-ban
Az Azzurro Fagylaltozó nyerte a hagyományteremtő szándékkal megrendezett versenyt.
2026. Július 14. 07:23, kedd | Helyi
Két szépkorút köszöntött Grőber Attila polgármester
Két pápai szépkorút is felköszöntött születésnapja alkalmából Grőber Attila polgármester. Lakatos Teréz 90., míg Mihalowitschné Biró Mária 95. születésnapját ünnepelte az elmúlt időszakban.
2026. Július 14. 07:18, kedd | Helyi
15 hektáron égett a tarló és az aljnövényzet Bakonyszücsnél
A pápai tűzoltók is részt vettek az oltásban.
2026. Július 13. 07:42, hétfő | Helyi
Felkészülési mérkőzésen sérült meg súlyosan a Perutz játékosa
A fiatal sportolót meg kellett műteni egy szerencsétlen esést követően.

