Hírek
2011. Augusztus 24. 17:16, szerda |
Helyi
Forrás: hir6.hu
Ez nem semmi, gratulálunk Magic Cats!
Az idei Év Felsőoktatási Zenekara a Pápai Magic Cats Rockabilly Trio lett!
Egy internetes szavazáson gyűjtött voksok mennyisége és a legnagyobb hallgatói fesztiválon toborzott rajongótábor nagysága alapján kialakult a djuice-EFOTT tehetségkutató végeredménye. 2011-ben az Év Felsőoktatási Zenekara a Magic Cat’s Rockabilly Trio. A csapat nyereménye az elismerő cím mellett egy demo album elkészítésére biztosított hangstúdió használat és szakmai támogatás, emellett ők a jövő évi EFOTT fesztivál egyik biztos fellépői.
A díjra a fesztiválra jelentkező zenekarok közül azok a bandák pályázhattak, akik az EFOTT minőségi szűrőjén átjutottak, és legalább a zenekar tagjainak felét felsőoktatási hallgatók alkotják. Internetes szavazás során került ki régiónként 1-1, összesen 5 banda, akik a fellépési lehetőséget kaptak az EFOTT-on és valódi fesztiválkörülmények között bizonyíthatták rátermettségüket. Az Év Felsőoktatási Zenekara 2011 címet a legnagyobb sikert arató banda helyszíni fesztiválteljesítményével érdemelte ki, amelyet szakmai zsűri és a szervező csapatból alakult zsűri bírált el.
Szoros versenyben, de a zsűri egybehangzó véleménye alapján a legnagyobb bulit a Magic Cat's Rockabilly Trio hozta össze, így hozzájuk vándorolt az Év Felsőoktatási Zenekara 2011 cím. A versenyben az EFOTT-ra beszavazott további csapatok Rokokó Rosé, Mary PopKids, Superego, The Long Beach és Lions of Suburbia is ígéretes produkciójuknak köszönhetik eddigi sikereiket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

