Városlista
2025. március 16, vasárnap - Henrietta

Hírek

2012. Március 26. 07:23, hétfő | Bulvár
Forrás: Story Online

Esztelenül költekezik Jennifer Aniston

Esztelenül költekezik Jennifer Aniston

Miután dollármilliókat költött új házára, a felújításra is egy vagyont szór el Jennifer Aniston. A színésznő gyorsan szeretne költözni, mert a kutyájának már kicsit a mostani otthona.

Nem fukarkodik az otthonára szánt pénzzel Jennifer Aniston: alighogy megvette 21 millió dollárt (4,6 milliárd forintot) érő új házát, nekilátott az átalakításnak is, és mivel a hatalmas épület minden zugát fel akarja újítani, erre is egy teljes vagyont költ el. A színésznő néhány hete a New York-i lakberendezési üzleteket járta körbe, nemrég pedig a hollywoodi boltokban is feltűnt partnerével, Justin Theroux-val, és szó szerint szórta a pénzt. "Jennifer dönt az összes kérdésben az átalakítással kapcsolatban, és mindenből a legjobbat akarja, ezért nem hajlandó spórolni - mondta el a pár egyik ismerőse. - Csak a legelőkelőbb helyeken vásárol, és kizárólag lámpákra elköltött már 20 ezer dollárt (4,5 millió forintot - a szerk.)."

A sztár állítólag arra sem sajnálja a pénzt, hogy a munkálatokat siettesse, ugyanis már nagyon szeretne beköltözni új otthonába. "Többhavi munka van még a házzal, de Jen és Justin már most alig várják, hogy ott lakhassanak - mondta el a bennfentes. - A mostani bérelt otthonukat már kinőtték. A kutyájuknak több helyre lenne szüksége, és Jen attól tart, hogy mindent fel fog forgatni, ha nem tudnak elköltözni záros határidőn belül."

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 14. 07:18, péntek | Bulvár

Lázár János: 2500 forintba fog kerülni 2026-ban a borsodiaknak a vármegyei autópályamatrica

Jelentős kedvezménnyel, várhatóan 2500 forintért vehetik meg a Borsod-Abaúj-Zemplénben élők jövőre a megyei autópályamatricát - jelentette be az építési és közlekedési miniszter csütörtökön Facebook-oldalán.

2025. Március 13. 07:43, csütörtök | Bulvár

Vatikán: Ferenc pápa állapota továbbra is stabil, a tüdőröntgen javulást mutat

Ferenc pápa állapota stabil maradt, a tüdőröntgen javulást mutat, a klinikai kórkép azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék az orvosi vélemény alapján szerda este.

2025. Március 13. 06:00, csütörtök | Bulvár

Rekordszámú szerző kapott jogdíjat, rekordszámú új dal született

2024-ben több mint 13,5 milliárd jogdíjat fizetett ki a dalok, zeneművek szerzőinek az Artisjus, ami reálértékben elérte a pandémia előtti szintet.

2025. Március 11. 07:41, kedd | Bulvár

Vatikán: az orvosok szerint Ferenc pápa túl van a közvetlen életveszélyen

Ferenc pápa túl van a közvetlen életveszélyen, klinikai kórképe azonban továbbra is összetettnek számít - közölte a Szentszék a Gemelli-klinika véleménye alapján hétfőn este.