Hírek
2011. November 14. 14:04, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Eszméletlen felnőtt és mérges gáz a családi házban
Egy felnőttet és egy gyermeket szállítottak kórházba megfigyelésre abból a veresegyházi családi házból, amelyben szén-monoxid került a levegőbe hétfőn – tájékoztatott a mentők sajtóügyeletese.
A gyermeket a fővárosi Heim Pál, a felnőttet, egy férfit az Erzsébet-kórházba vitték mérgezés gyanújával, állapotuk kielégítő – mondta Valics Dezső.
Hétfő reggel a Pest megyei katasztrófavédelem igazgatóhelyettese közölte az MTI-vel, hogy szén-monoxid-mérgezés történt egy veresegyházi családi házban. Szabó János hozzátette: a mérges gáz valószínűleg a helytelenül bekötött kazánból került a levegőbe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:27, vasárnap | Kék hírek
Felrobbant kézigránát okozta a balesetet a honvédség újdörögdi gyakorlóterén
Éles kézigránáttal végrehajtott dobógyakorlat során felrobbant a gránát a feladatot végrehajtó kormánytisztviselő kezében pénteken a Magyar Honvédség újdörögdi gyakorlóterén
2025. Március 22. 09:27, szombat | Kék hírek
Állon rúgta a beteghordót
A Siófoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétsége miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a sürgősségi osztályon őrjöngött.
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.