Hírek
2017. Március 17. 09:07, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu, Police.hu
Eltűnt nőt keres a rendőrség
A 60 éves ajkai nő ismeretlen helyre távozott.
Az Ajkai Rendőrkapitányság az 19060/414/2017. általános számon körözési eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó 60 éves Horváth Józsefné eltűnése miatt. Az ajkai nő 2016. december 24-e után lakásáról ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról, a felkutatására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre.
Az eltűnt nő 155 centiméter magas, haja hosszú, fekete, szeme barna.
Az Ajkai Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Horváth Józsefné jelenlegi tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központját a 06-88/428-022-es telefonszámon, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111 „Telefontanú” zöld számán vagy a 107, illetve 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 08:48, vasárnap | Helyi
Takács Péter és Ujvári Szilvia már hivatalosan is jelöltek
A Tisza és a Fidesz jelöltjének pillanatok alatt összegyűlt az indulásukhoz szükséges 500 aláírás, de a DK és a Mi Hazánk is megtöltötte az íveket a nap végére.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

