Hírek
2012. Március 08. 11:51, csütörtök |
Helyi
Forrás: MTI, NSO.hu
Elődöntőben a Lombard Pápa Termál Fc!
A pápai csapat bejutott a ligakupa legjobb négy csapata közé, miután hazai pályán döntetlent játszott a Kaposvár csapata ellen.
A döntetlen is elegendőnek bizonyult a továbbjutáshoz, mivel az odavágón 1–0-s sikert aratott a Lombard Pápa, mely így csatlakozott a már szerdán továbbjutó DVSC-Tevához, az MTK-hoz és a Videotonhoz a legjobb négy között. Az elődöntő első mérkőzéseit március 28-án, a visszavágókat április 4-én játsszák.
LOMBARD FC–KAPOSVÁR 1–1 (0–1)
Pápa, 200 néző. V: Radványi Á. (Gyarmati II., Hima)
LOMBARD: Szűcs L. – Enyingi M., Dóczi (Balogh B. a szünetben), Tóth G., Présinger – Arszics (Németh M. 62.), Quintero – Csepregi (Lovrencsics G. a szünetben), Szilágyi P. (Benko a szünetben), Inutile – Csermelyi (Gyömbér 69.). Vezetőedző: Bene Ferenc
KAPOSVÁR: Posza – Fenyvesi, Bank, Major, Jánvári – Addo (Kovács O. 87.) – Katona Gy. (Pavlovics 78.), Sedlák, Diallo, Bőle (Grumics 87.) – Haruna (Lamine a 48.). Vezetőedző: Sisa Tibor
Gólszerző: Haruna (0–1) a 12., Benko (1–1) az 50. percben
Kiállítva: Diallo (második sárga miatt) a 65. percben
Tj: a Lombard FC, 2–1-es összesítéssel
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 13:51, péntek | Helyi
Összefirkálták a Fő téri Eszterházy-szobor talapzatát
Újabb rongálás történt a Fő téren, ezúttal Eszterházy Károly városépítő püspök szobrának talapzatát firkálták össze.
2025. December 19. 12:29, péntek | Helyi
Látványos szakaszához ért az evangélikus templom belső felújítása
Folytatódik a pápai evangélikus templom több mint 140 éves műemléképületének átfogó felújítása, amely jelenleg a harmadik ütemnél tart.
2025. December 18. 17:09, csütörtök | Helyi
Két autó ütközött a Török Bálint utcában
Teljes útzár mellett folyik a helyszínelés.
2025. December 18. 16:42, csütörtök | Helyi
Rászoruló családokat támogatott az OTP Ingatlanpont pápai irodája
A pápai ingatlaniroda évek óta segít rászoruló családoknak az ünnep közeledtével.

