Hírek
2024. Október 25. 11:21, péntek |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Elkötöttek egy Hondát, fának hajtottak vele a tizenéves fiatalok
Jármű önkényes elvétele miatt indult eljárás két fiatallal szemben.
Egy bakonyi faluból érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy október 21-én délután ismeretlenek elhajtottak egy út szélén leállított személygépkocsival, amiben benne maradt az indítókulcs. A tolvajok 15 méter után fának ütköztek az autóval, ami megrongálódott.
Az elkövetők a középső konzolból elvittek pár száz forintot, majd otthagyták a sérült járművet - írja a Police.hu.
A járőrök adatgyűjtés után előállították a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható, a szomszédos faluban élő 14 és 15 éves fiút. A két fiatalnak jármű önkényes elvétele miatt kell felelnie, a rendőrök kihallgatták őket.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 13:00, péntek | Helyi
Magyar Levente: a paksi bővítés minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni
Gőzerővel zajlanak a munkálatok, így a paksi atomerőmű bővítése minden nehézség ellenére határidőre el fog készülni – közölte Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.

