Hírek
2020. November 06. 11:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogták egy 2011-es gyilkosság gyanúsítottját
Elfogott a rendőrség egy férfit, aki a gyanú szerint megölt egy idős asszonyt Borsodban 2011 januárjában - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) pénteken.
A rendőrség honlapján azt írták, hogy a 33 éves férfi éjszaka betört egy kistelepülés családi házba, és olyan súlyosan bántalmazta az ott lakó asszonyt, hogy a helyszínen meghalt. A férfi ezután átkutatta a házat, és készpénzt, valamint néhány üveg italt tulajdonított el.
A nyomozók az idén újraindított eljárás során jutottak el a gyanúsítotthoz, akit kedden Kőszegen fogtak el.
A férfi ellen a KR NNI nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást. A bíróság elrendelte a letartóztatását - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld
MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt
Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

