Hírek
2018. Április 25. 13:54, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Eladták a lopott akkumulátorokat
A pápai rendőrök négy órán belül elfogták a lopással gyanúsítható három helyi lakost.
Egy pápai állampolgár tett bejelentést a rendőrségre 2018. április 23-án 7 óra körül, hogy az éjszaka folyamán ismeretlen tettesek az ingatlana pincehelyiségéből összesen több mint 300 kilogramm akkumulátort tulajdonítottak el közel hetvenezer forint értékben.
A rendőrök az adatgyűjtés során azonosították a feltételezett elkövetőket, akiket a nyomozók a bejelentéstől számított négy órán belülotthonaikban igazoltattak. A 19, a 32 és az 51 éves pápai lakosokat előállították a helyi rendőrkapitányságra, majd gyanúsítottként hallgatták őket ki. A három férfi elismerte a terhérerótt bűncselekmény elkövetését, és elmondták, hogy az ellopott akkumulátorokat értékesítették.
A gyanúsítottak ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a Pápai Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 12:00, péntek | Helyi
EM államtitkár: az olcsó orosz energiaforrások kora véget ért a háborúval
Az Európa számára elérhető, olcsó orosz energiaforrások korának véget vetett az orosz-ukrán konfliktus - mondta Gondola Csaba, az Energiaügyi Minisztérium (EM) körforgásos gazdaságért és klímapolitikáért felelős államtitkára.
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

