Hírek
2018. Március 16. 05:00, péntek |
Sport
Forrás: mti
Egymillió forintos büntetést kapott a Diósgyőr
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága csütörtökön egymillió forintra büntette a DVTK-t.
Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a Diósgyőrt a Videoton elleni, szombati bajnoki kapcsán visszaesőként, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért - az ellenfél, valamint az ellenfél egyik játékosának szidalmazásáért -, illetve drukkereinek "becsmérlő, hátrányosan megkülönböztető magatartásáért (huhogásért)" büntette a testület.
A házigazda székesfehérvári együttest - ugyancsak visszaesőként - a rendezéssel kapcsolatos szabályzati előírások megsértéséért, valamint szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 250 ezer forintra büntette a bizottság.
A DVSC-nek - az Újpest elleni találkozó kapcsán - visszaesőként szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért 200 ezer forint büntetést kell fizetnie.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 04. 07:20, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Kulcsfontosságú két pontot gyűjtött a románok ellen a magyar válogatott
2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport
Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát
Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.
2025. December 04. 07:15, csütörtök | Sport
Rövidpályás úszó Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón
Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert szerdán 50 méteres pillangóúszásban a Lublinban zajló rövidpályás Európa-bajnokságon.

