Hírek
2013. Július 04. 12:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Egy héttel elhalasztják a 31. Balaton-átúszást
A várható kedvezőtlen időjárási körülmények miatt nem rendezik meg szombaton a 31. Balaton-átúszást, melyet a jövő szombatra halasztottak.
A szervezők csütörtöki tájékoztatása szerint a siófoki obszervatórium meteorológusainak szakmai előrejelzése szerint Révfülöp és Balatonboglár térségében szombaton és vasárnap is "záporra, zivatarra hajló idő várható, erős, 35-45 km/órás széllel".
A szervezőbizottság a Balatoni Vízirendészet vezetésének egyetértésével döntött a halasztás mellett. Így az új időpont július 13-a.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld
Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta
Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta

