Hírek
2018. Szeptember 23. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Vajda János
Egy gyermek meghalt, kettő súlyosan megsérült egy ittas vezető miatt
Egy gyermek meghalt, kettő súlyosan megsérült szombaton a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Hernádkakon történt balesetben - közölte a rendőrség az MTI-vel.
Janasóczki Attila, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: egy személykocsi villanyoszlopnak csapódott. Az autóban három gyermek is utazott, egyikük a helyszínen életét veszítette, ketten súlyos sérülést szenvedtek.
Az első adatok szerint a sofőr, aki könnyebben sérült meg, a vezetés előtt alkoholt fogyasztott - mondta a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

