Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2018. Július 24. 10:57, kedd | Belföld
Forrás: mti

Egy emberölés miatt elítélt férfi súlyosan megvert egy nőt a gyanú szerint

Egy emberölés miatt elítélt férfi súlyosan megvert egy nőt a gyanú szerint

Súlyosan bántalmazta nőismerősét a gyanú szerint egy korábban emberölés miatt elítélt román állampolgár Fonyódon a napokban, a bíróság elrendelte a férfi letartóztatását

- tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség kedden az MTI-t. Azt írták: július 17-én szóváltás alakult ki a férfi és a nő között, ennek során a gyanúsított előbb arcon ütötte, a földre lökte, majd egy késsel háton szúrta az asszonyt, akinek a támadás során eltört egy csigolyája.

Az esetnek szemtanúja volt a nő négy kiskorú gyermeke, a férfi az ő kérésükre hagyta abba a bántalmazást.

A feltételezett elkövető 2017 decemberében szabadult a Romániában rá kiszabott 15 év szabadságvesztésből, ezúttal életveszélyt okozó testi sértés kísérletével gyanúsítják.

Címkék: emberölés, Fonyód, , verés

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 18. 09:16, csütörtök | Belföld

A Medián szerint a fiatalok elsöprő többsége szavazna a Tiszára a Fidesszel szemben

A 40 évesnél fiatalabb választók körében a Tisza Párt 57 százalékon, míg a Fidesz 14 százalékon áll, derült ki a Medián reprezentatív felméréséből, amit a Momentum megbízásából készítettek, írja a Hvg.hu.

2025. December 18. 07:35, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor háború miatti baloldali megszorításokról beszélt

A magyarok nem akarják, hogy a háború miatt növekedjenek a terheik és elutasítják a baloldali megszorításokat - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalára szerdán feltöltött videóban.