Hírek
2022. Március 13. 13:35, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Durva bosszút állt valaki egy autón és üzent is a tulajdonosnak

A rendőrség kéri a lakosság segítségét a budapesti VIII. kerületben tönkretett kocsi ügyében.
Rongálás miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen a fővárosi rendőrség.
Valaki még január 25-ére virradóra Budapest VIII. kerületében egy Kerepesi úti ház belső parkolójában álló kocsi négy kerekét kiszúrta, illetve maró hatású vegyi anyaggal bekente a kocsi összes karosszériaelemét. Az okozott kár több millió forint – közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Június 24. 14:04, péntek | Kék hírek
Gyerekeknek adott drogot egy esztergomi díler
Kábítószer-kereskedelem miatt ítélte az Esztergomi Járásbíróság felfüggesztett börtönbüntetésre azt a férfit, aki egy lánynak és fiatalkorú férfinak adott át kábítószert fogyasztásra.
2022. Június 24. 08:02, péntek | Kék hírek
Már börtönben ült, mire kiderült, hogy cserbenhagyó is
Befejezték a rendőrök annak az ügynek a vizsgálatát, mely ismeretlen tettes ellen indult, aki segítségnyújtás elmulasztásának bűntettét követte el.
2022. Június 23. 16:08, csütörtök | Kék hírek
Lopott kocsiban bukott le droggal
Most fejezték be a rendőrök a 29 éves fiatalemberrel szemben folytatott büntetőeljárást, akit egy ügyben négy különböző bűncselekmény elkövetésével gyanúsítottak meg.
2022. Június 23. 11:03, csütörtök | Kék hírek
Elítélték az ismerőseitől több mint százmillió forintot kicsaló férfit
Nem jogerősen 7 év börtönre ítélte és kártérítés megfizetésére kötelezte a bíróság szerdán azt a férfit, aki magát pilótának kiadva több mint százmillió forintot csalt ki alkalmi ismerőseitől és azok hozzátartozóitól