Hírek
2025. Március 13. 08:07, csütörtök |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Drogprevenciós előadások Ugodon és Lovászpatonán
Az Ugodi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola felső tagozatos tanulóit látogatta meg március 10-én Dobó-Kocsis Gábor rendőr főhadnagy.
A Pápai Rendőrkapitányság kiemelt megelőzési főelőadója a digitális világ veszélyeiről, az online térben elkövetett jogsértésekről, valamint azok megelőzésének lehetőségeiről tartott előadásokat.
Hasonló prevenciós foglalkozásokat tartott az iskola rendőre másnap a lovászpatonai diákoknak, kiemelve az internet veszélyeit, a tudatosabb online technológiák alkalmazását.
Az előadó a DELTA Program keretében beszélt a felső évfolyam tanulóinak a legális és az illegális drogok fajtáiról, a kábítószerek egészségügyi hatásairól, valamint a büntetőjogi következményekről is - írja a rendőrségi honlapja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

