Hírek
2021. Augusztus 25. 10:31, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Dohányboltba tört be, néhány percen belül elkapták a pápai rendőrök
A Pápai Rendőrkapitányság munkatársai lopás elkövetése miatt gyanúsítottként kihallgatták a 34 éves miskolci férfit.
A rendőrségre 2021. augusztus 24-én hajnalban érkezett a bejelentés arról, hogy az egyik pápai dohányboltba betörtek. A rendőrök azonnal a helyszínre indultak, majd az egyik járőr a helyszín közelében felfigyelt egy gyalogosan közlekedő férfira, aki a rendőrautót meglátva futásnak eredt, és italos üvegeket szórt ki a zsebéből. A feltételezett elkövetőt a rendőrök elfogták, és a ruházatának átvizsgálása során két doboz cigarettát és két öngyújtót találtak nála, valamint a fűből több üveg kétdecis szeszes ital is előkerült. Ezt követően a 34 éves miskolci lakost a járőrök előállították, majd őrizetbe vették és gyanúsítottként kihallgatták. A férfi elismerte tettét, és elmondta, hogy italt akart szerezni, ezért tört be éjszaka a dohányboltba.
A lopott termékeket a rendőrség hiánytalanul lefoglalta, és még aznap visszaadta a tulajdonosnak. A férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás a Pápai Rendőrkapitányságon.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

