Hírek
2014. Június 05. 09:32, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Csütörtökön is torlódásra kell készülni az M0-s autóút keleti szektorán
A folytatódó javítási munkálatok miatt csütörtökön is torlódásra kell készülni az M0-s autóút keleti szektorán - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az MTI-vel.
Közleményük szerint csütörtök reggel 9 órától várhatóan délután 6 óráig folytatódnak az M0-s autóút keleti szektorán, az M5-ös autópálya felé a 49-es kilométernél a garanciális burkolatjavítási munkák a külső sáv zárása mellett.
Az autóút jelentős forgalma miatt az eddigi tapasztalatok alapján napközben akár 1-2 kilométeres torlódások is kialakulhatnak - emelte ki a cég.
Az M0-s ugyanezen a szakaszán szerdán csaknem két kilométeres torlódás alakult ki a munkálatok miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 02. 12:00, hétfő | Belföld
Választás 2026 - Mintegy 170 párt indulhat az áprilisi választáson
Mintegy 170 párt indulhat az április 12-ei országgyűlési képviselő-választáson az Országos Bírósági Hivatal (OBH) közlése szerint. Négy évvel ezelőtt 267 bejegyzett párt indulhatott.
2026. Február 02. 07:26, hétfő | Belföld
Ma indul az Otthoni Energiatároló Program
Hétfőn 10 órakor elindul az Otthoni Energiatároló Program pályázati szakasza, a jelentkezők 2,5 millió forint vissza nem térítendő támogatást kaphatnak korszerű akkumulátor telepítéséhez
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.

