Hírek
2016. Március 25. 10:00, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.
„Bűnök és bűnhődések” Pápán
„Bűnök és bűnhődések” címmel interaktív színházi prevenciós programon vett részt 70 pápai középiskolás diák.
A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság és a Veszprém Megyei Baleset-megelőzési Bizottság „Bűnök és bűnhődések” című interaktív színházi prevenciós programja újfent Pápára látogatott. A veszprémi Pannon Várszínház színészei rövid jelenetek segítségével mutattak be az internet veszélyeit, a droghasználat következményeit és a közlekedési balesetekkel összefüggő emberi tragédiákat a jelenlevő diákok számára. Valamennyi epizódot irányított beszélgetés is követett, amely lehetőséget biztosított arra, hogy a fiatalok szakemberek segítségével mondják el, milyen érzéseket váltottak ki belőlük az egyes jelenetek és mi vezethetett a szereplők áldozattá válásához.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi
Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán
2026. Március 13. 13:24, péntek | Helyi
Többször bántalmazta élettársát a 25 éves Pápa környéki férfi
2026. Március 13. 07:06, péntek | Helyi
Ujvári Szilvia és Forsthoffer Ágnes személyes kapcsolatáról ír a kormánypárti sajtó
A Mediaworks-höz tartozó Ellenpont cikke szerint Ujvári Szilvia korábban a kertészeti termékekkel foglalkozó Teklandnál dolgozott vezetői pozícióban, amely a Forsthoffer család érdekeltségébe tartozik.
2026. Március 12. 14:12, csütörtök | Helyi
38 kórház bezárását tartalmazza egy korábbi kormány tervezet, melyet a Tisza szerint a választás után újra elővenne a Fidesz
A tervek szerint 38 kórházat bezártak volna, mintegy 14 ezer aktív kórházi ágyat megszüntettek volna, a járóbeteg-szakrendelők számát pedig a jelenlegi 557-ről 221-re csökkentették volna.

