Hírek
2017. November 23. 18:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Borús idő várható a hétvégén
Borult, szeles idő várható a hétvégén. Többfelé csapadékra is készülni kell, a hegyekben néhol hó is lehet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott előrejelzéséből.
Pénteken az ország nagy részén borult, párás idő várható. A ködös tájakon szitálás is előfordulhat. A keleti határvidéken rövid időre, délnyugaton több órára is kisüthet a nap. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 1 és plusz 5, a legmagasabb a borult tájakon 5-10, a napos területeken 11-14 fok között valószínű.
Szombaton eleinte erősen felhős, ködös idő lesz, majd átmenetileg több helyen felszakadozik a felhőzet, legkésőbb északkeleten, valamint a főváros térségében. Délutántól, estétől egyre többfelé várható eső. Emellett napközben a szél is erős, késő estétől néhol viharos lesz. A leghidegebb órákban 2-7 fok lehet. A nappali maximumok 7-15 fok között alakulnak.
Vasárnap kezdetben többfelé, majd egyre kevesebb helyen, délután elsősorban a Tiszántúlon valószínű eső. A dunántúli hegyekben és az Északi-középhegységben havas eső, hó sem kizárt. A szél erős, főként az Észak-Dunántúlon időnként viharos lesz. A minimumhőmérséklet 1-7 fok között valószínű, napközben 4-8 fok lesz - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.

