Hírek
2022. Július 21. 10:02, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Bordélyházakat üzemeltető nő ellen emeltek vádat Komáromban

A Komáromi Járási Ügyészség épület rendelkezésére bocsátásával elkövetett prostitúció elősegítése miatt emelt vádat egy nő ellen - közölte a megyei főügyészség szerdán az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint a gyanúsított 2013 óta bérelt egy komáromi lakást, ahol lakott és prostitúciót folytatott, majd 2020-ban egy másik lakást is kibérelt, amelyet hasonló tevékenységet folytató nőknek adott bérbe.
A vádlott a lakásokat egy fizetett szexuális szolgáltatások közvetítésével foglalkozó internetes honlapon hirdette meg, illetve az egyik lakásban kisebb mennyiségben kábítószert tartott.
Az ügyészség épület rendelkezésére bocsátásával elkövetett prostitúció elősegítése és kábítószer birtoklása miatt emelt vádat a nővel szemben, és indítványozta, hogy a bíróság tárgyalás mellőzésével felfüggesztett börtönbüntetésre ítélje, valamint a büntetés időtartamára helyezze pártfogó felügyelet alá.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Augusztus 11. 12:01, csütörtök | Kék hírek
Egy pofon buktatta le a drogdílert
A rendőrök bejelentés alapján mentek ki egy kőbányai lakáshoz, amiről aztán felmerült, hogy drogtanyaként üzemel.
2022. Augusztus 11. 07:00, csütörtök | Kék hírek
Börtönbüntetést kapott a közúti balesetet okozó embercsempész
Nem jogerősen két év tíz hónap börtönbüntetésre ítélték azt az embercsempészt, aki június közepén tizenegy, az országhatárt előzőleg illegálisan átlépő külföldi állampolgárt akart az osztrák határhoz szállítani,
2022. Augusztus 10. 17:08, szerda | Kék hírek
Balhézó vendég késelte meg a biztonsági őrt a vásárosnaményi szórakozóhelyen
Testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával őrizetbe vették.
2022. Augusztus 10. 08:02, szerda | Kék hírek
Erdőben termesztette a marihuánát, lebukott
A rendőrök kábítószer birtoklása miatt indítottak eljárást egy pécsi férfi ellen.