Hírek
2016. Február 24. 09:00, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság
Bordélyháza volt a 27 éves férfinek Pápán
A Pápai Rendőrkapitányság eljárást folytat T. F. 27 éves Pápa környéki településen élő lakossal szemben prostitúció elősegítése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2015 januárjában Pápa belvárosában rendszeres haszonszerzés céljából helyiséget biztosított az ott dolgozó szexuális szolgáltatást nyújtó nők számára. A pápai nyomozók adatgyűjtését követően a napokban fogták el és vették őrizetbe a férfit. T. F. gyanúsítottként történő kihallgatása során beismerő vallomást tett, ellene prostitúció elősegítése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
A fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 30. 19:35, szombat | Helyi
Szép sikerekkel zárult a XV. Celldömölki Makettkiállítás és Verseny a Pápai Makettező Klub számára
A mai napon rendezték meg a XV. Celldömölki Makettkiállítást és Versenyt, ahol a Pápai Makettező Klub tagjai is megmérettették magukat a rangos eseményen.
2026. Május 30. 10:08, szombat | Helyi
Többé nem árulom el magam - Megjelent Takács Tünde első könyve
2026. Május 29. 17:50, péntek | Helyi
Baleset történt a Korona utcán
Motorkerékpárossal ütközött össze egy személyautó Pápán, a Korona utca és a Rozmaring utca sarkán.
2026. Május 29. 07:42, péntek | Helyi
Unger Tamás: Grőber Attila a város legnagyobb hergelője
Feszült vita alakult ki a csütörtöki képviselő-testületi ülésen Grőber Attila polgármester és Unger Tamás között, miután a városvezető a Fidesz frakcióvezetőjét kérdezte az NKA-tól kapott 10 milliós pályázatáról.

