Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2021. Szeptember 21. 13:23, kedd | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.

Betört egy pápai élelmiszerboltba, a rendőrök elfogták

Betört egy pápai élelmiszerboltba, a rendőrök elfogták

A Pápai Rendőrkapitányság munkatársai gyanúsítottként kihallgatták az 58 éves férfit.

A rendőrséget 2021. szeptember 15-én hajnalban értesítette egy pápai élelmiszerüzlet alkalmazottja arról, hogy a bolt egyik ablakát ismeretlen tettes betörte, bemászott, majd tízezer forintot meghaladó értékben lopott el különböző élelmiszereket, fűszereket és több doboz szeszes italt. A rendőrök az adatgyűjtés eredményeként 2021. szeptember 19-én délelőtt Pápa-környéki otthonában elfogták a feltételezett elkövetőt, akit előállítottak, majd gyanúsítottként kihallgattak. Az 58 éves férfi beismerte tettét, és elmondta azt is, hogy az eltulajdonított élelmiszereket és alkoholos italokat azóta már elfogyasztotta.

A férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Pápai Rendőrkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 09:13, vasárnap | Helyi

Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte

A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.

2026. Január 11. 08:44, vasárnap | Helyi

Takács Péter: Hajrá Veszprém 4!

Az egészségügyi államtitkár a Fidesz kongresszusáról posztolt, ahol megnevezték a párt 106 egyéni országgyűlési képviselőjelöltjét.

2026. Január 09. 15:00, péntek | Helyi

Létrejött az új önkormányzati cég, amely magába olvasztotta a korábbiakat

Bordás Ferenccel a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft. (PVK) ügyvezetőjével beszélgettünk.

2026. Január 09. 11:14, péntek | Helyi

Kontrát Károly nem indul el a választáson

A pápai származású politikus 1998 és 2002 között a Belügyminisztérium államtitkára volt. 2002 óta a Fidesz országgyűlési képviselője, a legutóbbi három választáson egyéniben indult a Balaton parti körzetben.