Hírek
2019. Február 13. 13:20, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Betört a pápai pecsenyesütőbe, a rendőrök elfogták
Lopás miatt indult büntetőeljárás egy 39 éves pápoci férfi ellen. A Pápai Rendőrkapitányság befejezte az ügyben folytatott vizsgálatot.
Egy pápai pecsenyesütő tulajdonosa értesítette a rendőrséget 2018. szeptember 29-én arról, hogy az éjszaka folyamán ismeretlen tettes betört a vendéglátóegységbe és onnan készpénzt, valamint savanyúságokat tulajdonított el több ezer forint értékben.
Az adatgyűjtés eredményeként egy 39 éves pápoci lakos került a rendőrség látókörébe, akit 2018. november 14-én Vica belterületén fogtak el a rendőrök és állítottak elő a Pápai Rendőrkapitányságra. A férfit lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, melynek során elismerte a bűncselekmény elkövetését.
A Pápai Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 12:00, péntek | Helyi
EM államtitkár: az olcsó orosz energiaforrások kora véget ért a háborúval
Az Európa számára elérhető, olcsó orosz energiaforrások korának véget vetett az orosz-ukrán konfliktus - mondta Gondola Csaba, az Energiaügyi Minisztérium (EM) körforgásos gazdaságért és klímapolitikáért felelős államtitkára.
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

